Dogodna lokalizacja apartamentu jest chyba największą bolączką osób, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta.

Teraz jednak stolica jest znakomicie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość obszarów zielonych a także dobre infrastruktury okolicy.

Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Nowoczesne mieszkania na południu Pragi

Południowa Praga jest okolicą na temat której wielokrotnie mówiło się źle. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia. Jednak przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne. Teraz nowe lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym regionie buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają też konkurencyjne ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie blokami i dogodną infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj mnogość szkół i przedszkoli. Ponadto jest tutaj bardzo dużozakładów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..


<< Poprzedni
Następny >>